trafo


Filtry

Sortowanie:

7 produktów

Wyprzedane
Chipsy warzywne pieczone BIO 75 g TRAFO
TRAFO
Chipsy warzywne pieczone BIO 75 g TRAFO Cena promocyjna13,99 PLN(186,53 PLN/kg)
Chipsy ziemniaczane karbowane paprykowe BIO 125 g TRAFO
TRAFO
Chipsy ziemniaczane karbowane paprykowe BIO 125 g TRAFO Cena promocyjna11,99 PLN(95,92 PLN/kg)
Chipsy ziemniaczane naturalne solone BIO 125g TRAFO
TRAFO
Chipsy ziemniaczane naturalne solone BIO 125g TRAFO Cena promocyjna10,99 PLN(87,92 PLN/kg)
Chipsy ziemniaczane o smaku śmietanowo - cebulowym wegańskie BIO 125 g TRAFO
TRAFO
Chipsy ziemniaczane o smaku śmietanowo - cebulowym wegańskie BIO 125 g TRAFO Cena promocyjna10,99 PLN(87,92 PLN/kg)
Chipsy ziemniaczane o smaku trufli BIO 100 g TRAFO
TRAFO
Chipsy ziemniaczane o smaku trufli BIO 100 g TRAFO Cena promocyjna16,99 PLN(169,90 PLN/kg)
Chipsy ziemniaczane smażone na oliwie z oliwek BIO 100g TRAFO
TRAFO
Chipsy ziemniaczane smażone na oliwie z oliwek BIO 100g TRAFO Cena promocyjna15,99 PLN(127,92 PLN/kg)
Chipsy ziemniaczane z rozmarynem i solą BIO 125 g TRAFO
TRAFO
Chipsy ziemniaczane z rozmarynem i solą BIO 125 g TRAFO Cena promocyjna12,99 PLN(103,92 PLN/kg)